ÜHISELAMU SULGEMINE SEOSES ERIOLUKORRAGA

NB!

 

KÕIGI MÄRTSI- JA APRILLIKUUS PAUSILE PANDUD LEPINGUTE ÜÜRIARVESTUS AVATAKSE UUESTI ALATES 1. JUUNIST! 

ALATES 1. JUUNIST POLE TEIL OMA MAJJA SAABUMISEST VAJA MEID MEILI TEEL ETTE TEAVITADA. ÜÜRNIKEL ON VÕIMALUS MAJJA TAGASI KOLIDA VÕI TULLA OMA LEPINGUT LÕPETAMA. KÕIK KES ANDSID LAHKUDES VÕTMED VALVELAUDA ÄRA, SAAVAD NEED SEALT TAGASI KÜSIDA.

 

KÕIK 2019-2020 ÕPPEAASTA ÜÜRILEPINGUD LÕPEVAD AUTOMAATSELT 30.06.2020 SEISUGA.

NEIL, KES SOOVIVAD OMA TUBA KA SUVEL KASUTADA, TULEB KA SUVEKUUDEL TASUDA ÜÜRI NING KOMMUNAALE.

NEIL, KES SOOVIVAD TOA ALLES JÄTTA, AGA EI PLAANI SEDA JUUNI- JA AUGUSTIKUUS KASUTADA, ON VÕIMALUS KIRJUTADA AVALDUS KOMMUNAALIDE VABASTUSE SAAMISEKS. AVALDUS TULEB MAJAST LAHKUDES KOOS VÕTMETEGA ANDA ÄRA ÜHISELAMU VALVELAUDA.

 

 

TORNIS VÕTAB TUBA VASTU JA LÕPETAB LEPINGU MAJUTUSJUHT või MAJUTUSSPETSIALIST, BETTONIS SAAB TUBA ETTE NÄIDATA JA LEPINGUT LÕPETADA VALVELAUAS.

TORNIS ON VÕIMALIK LEPINGUT LÕPETADA JA TUBA ÜLE ANDA E-R 09.00-13.00

BETTONIS ON VÕIMALIK LEPINGUT LÕPETADA JA TUBA ÜLE ANDA E-R 09.00-12.00

LEPINGU LÕPETAMISEKS POLE EELNEVALT VAJA KELLAAEGA KOKKU LEPPIDA, AGA PALUME OMA VÄLJAKOLIMISE SOOVIST MEILI TEEL ETTE ÜKE PÄEVA VÕRRA ETTE TEATADA, ET SAAKSIME TEILE SAATA KORISTUSNIMEKIRJA.

 

 

LEPINGUTE PIKENDAMIST 2020/2021 ÕPPEAASTAKS ALUSTAME 2. JUUNIST JA LEPINGU PIKENDAMISE EELDUSEKS ON:

 

  • VÕLGADE PUUDUMINE ÜHISELAMU EES
  • VASTAVALT KORISTUSEESKIRJADELE KORISTATUD ELURUUMID (TUBA, BOKSI ÜLDKASUTATAVAD RUUMID. KORISTUSJUHENDI LEIATE ALAMMENÜÜST "KORISTAMINE"
  • IGA BOKSI KÜLMIKU SÜGAVKÜLM TULEB KORRA TÄIELIKULT SULATADA

 

 

UUEKS ÕPPEAASTAKS (SEPTEMBER 2020-JUUNI 2021) HAKKAME KOHATAOTLUSI VASTU VÕTMA AUGUSTIKUU ALGUSES (KUUPÄEV TÄPSUSTATAKSE JUUNI LÕPUS KODULEHEL). ENNE AMETLIKKU KUUPÄEVA ESITATUD AVALDUSED KUSTUTATAKSE JÄRJEKORRAST.

SUVEL ON VÕIMALIK TAOTLUS ESITADA VAID NEIL, KES SOOVIVAD JUBA SUVEL MAJJA SISSE KOLIDA NING TASUVAD SUVEPERIOODIL ÜÜRIPINNA EEST. PALUME KOHATAOTLUSE KOMMENTAARIDE KASTI MÄRKIDA OMA SOOVITUD SISSEKOLIMISE KUUPÄEV.

 

- JUHATUS