EMÜ ühiselamud on välja müüdud

 

EMÜ ühiselamud TORN ja BETTON on 16.08.2022 seisuga algavaks semestriks välja müüdud. Kõik juba esitatud kohataotlused jäetakse nende aegumiseni ootejärjekorda, aga hetkel ei ole võimalik rohkem kohapakkumisi teha. Uusi kohapakkumisi on võimalik teha ainult siis, kui mõni praegustest broneeringutest tühistatakse viimasel hetkel või kui keegi praegustest elanikest oma üürilepingu 30-päevase etteteatamisperioodiga lõpetab.

Sessioonõppes olevatel EMÜ tudengitel on võimalik broneerida sessi ajaks lühiajaline majutus Torni hostelis (kuni soovitud kuupäevadel vabu tube jätkub). Broneerimise info: https://dorm.emu.ee/hostel/

Vastuvõtt EMÜ ühiselamutesse 2022/2023 õppeaastaks

 

EMÜ ühiselamud Torn ja Betton avavad uute üürnike kohataotluste vastuvõtu 2022/2023 õppeaastaks 1. augustil 2022.

Kohataotluste vastuvõtt avatakse 1. augusti keskööl (alates 00:00) ning arvesse võetakse ainult peale keskööd esitatud taotlusi*. 

*Varasemal kuupäeval sisestatud kohataotlused kustutatakse hiljemalt 31. juuli õhtuks järjekorrast.


Kohataotluse saate täita SIIN. Enne taotluse täitmist lugege läbi kohataotluse lehel olev lisainfo ning veenduge, et kõik ankeedis esitatud isikuandmed on õiged. Valeandmetega kohataotlused kustutatakse järjekorrast.

  • Kõik alates 1. augustist täidetud kohataotlused jäävad kuni kohapakkumise tegemiseni ootejärjekorda.
  • Kohapakkumiste tegemist alustatakse 2. augustist kui suurem osa taotlustest on laekunud ning oleme taotlustega tutvunud.
  • Kohapakkumiste tegemisel püüame arvestada taotluse kommentaaride kastis olevate soovide ja märkustega, aga kui soovitud tuba või korrust pole saadaval, tehakse teile järgmine sobivaim pakkumine.
  • Kohapakkumise saamine võtab augustikuus aega ~ 1 nädal, seega palume peale taotluse esitamist varuda veidi kannatust.
  • Kui teile ei saabu 1 nädala jooksul meilile teavitust kohapakkumise kohta, siis kontrollige kindlasti ka oma postkasti spämmikausta. Mõnikord sorteeritakse automaatteated otse sinna.
  • Pakkumised tehakse eelisjärjekorras Maaülikooli tudengitele, töötajatele ning nende kaastaotlejatest pereliikmetele. Teiste ülikoolide tudengid saavad kohapakkumise augusti teises pooles ainult juhul, kui septembri alguseks on piisavalt vabu kohti saadaval.