Prindi see leht

Ühiselamu „Torn”

 

 

Ühiselamu „Torn“ on 16-korruseline hoone, mis on mõeldud elupaigaks nii kohalikele õppuritele kui ka kõigile Maaülikooli välistudengitele. Majas on kahe- ja neljatoalised korterid, millest enamus on kahekohaliste tubadega. Vähemalt teisel kursusel õppivatele Maaülikooli tundengitele pakume vabade kohtade olemasolul võimalust üürida ühekohalisi tube. Maja teisel korrusel asuvad ka mõned peretoad, mis sobivad lastega tudengitele. Igas korteris on kööginurk, tualettruum ja duširuum.

 

Maja kõrgematelt korrustelt avaneb kaunis vaade ülikoolilinnakule. Enamus põhilistest ülikooli hoonetest on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ning majast ca 1 min kaugusel on bussipeatus, kust saab kiirelt ühistranspordiga kesklinna või rongijaama sõita. Ühiselamu lähedal asub ka kaugliinibusside peatus. Lähimad bussipeatused kesklinna poolt tulles on Maaülikool ning Tuglase, lähimad bussipeatused linna suunas sõites on Tartu Näitused ning Tuglase.

 

Maja keldrikorrusel asuvad lukustatud rattahoidla ning pesula. Majas on tasuta Wifi võrgu leviala eduroam.

 

Ühiselamu ümber olevatele parkimiskohtadele parkimine on tasuta.

 

Maja küljel asub sissepääs üliõpilasesinduse ruumidesse, kus on võimalik saada vajalikku teavet üliõpilaselu kohta ning tasulisi teenuseid (nt printimine ja erinevate meenete müük).