Prindi see leht

Hostel

Hostelitoad asuvad „Torni” esimesel korrusel. Valikus on 11 kahekohalist tuba, 1 ühekohaline tuba ning 1 kolmekohaline tuba.

Kõik toad asuvad kahe toaga boksides, kus on olemas köök, duširuum ning tualettruum. Kõigil hosteli külastajatel on võimalus kasutada keldris asuvat pesuruumi, kus ühe masinatäie pesu pesemine (koos masinkuivatusega) maksab 5€. Pesupesemise eest on võimalik tasuda Torni valvelauas.

Kõikides hosteli tubades on olemas tasuta wifi ja TV. Toa hinna hulka kuulub voodipesu ja koristus.

Meie hostelis ei pakuta toitlustust; külalistel on võimalik võtta kaasa enda toit ning seda hostelitoa kööginurgas valmistada (kööginurgas on olemas pott, pann, lauanõud, söögiriistad ning veekeedukann). Hosteli vahetus läheduses asuvad kaks toidupoodi (Rimi Mini ja Selver ABC) ning kiirsöögikoht Karibu. 

 

Lemmikloomad pole hostelis lubatud. 

Tubadesse registreerimine algab alates kl 14.00 ja väljaregistreerimine toimub kl 10.00. Majutuse eest saab tasuda sularahas, kaardimaksega või firmadel ülekandega. Ülekandega tasumisel on vajalik eelnevalt saata ettevõtte garantiikiri aadressile piret.kytt@emu.ee

 


Hinnakiri
 

Üks koht kahe- või kolmekohalises toas 20€ / öö
Kahekohaline tuba 40€ / öö

 

Broneeringuid on võimalik teha, saates e-kirja majutusspetsialist Piret Kütile: piret.kytt@emu.ee (tööaeg E-R 08.00-16.30)
või helistades hosteli ööpäevaringsesse registratuuri: tel. 731 3263