Prindi see leht

Hostel

Torni Hosteli toad asuvad maja esimesel korrusel. Valikus on 11 kahekohalist tuba, 1 kolmekohaline tuba, 1 laia voodiga tuba ning külaliskorter.

 

Toad asuvad kahe toa kaupa boksides, kus on olemas köök, duširuum ning WC. Kõigil hosteli külastajatel on võimalus kasutada keldris asuvat pesuruumi, kus ühe masinatäie pesu pesemine (koos masinkuivatusega) maksab 5€. 

 

Kõikides hostelitubades on olemas tasuta wifi ja TV. Toa hinna hulka kuulub voodipesu ja koristus.

 

Lemmikloomi pole hostelisse lubatud kaasa võtta. 

 

Hostel ei paku toitlustust; külalistel on võimalik võtta kaasa enda toit ning seda boksi köögis valmistada (kööginurgas on olemas pott, pann, lauanõud, söögiriistad ning kiirkeetja). Hosteli vahetus läheduses asuvad kaks toidupoodi (Tuglase Rimi Mini ja Rukkilille Selver ABC) ning kiirsöögikoht Karibu. Paari bussipeatuse kaugusel Gardest aianduskeskuses asub restoran Muru. 

 

Tubadesse sisseregistreerimine algab alates kl 14:00 ja väljaregistreerimine toimub kl 10:00. Majutuse eest on võimalik tasuda kohapeal sularahas, kaardimaksega või juriidilistel isikutel eelnevalt pangaülekandega. Ülekandega tasumisel on vajalik eelnevalt saata ettevõtte garantiikiri aadressile stay@rohehostel.ee.

 

 

Torni Hosteli hinnakiri alates 13.05.2024

 

Tuba laia voodiga 55€ / öö
2-kohaline tuba 65€ / öö
3-kohaline tuba 75€ / öö
Külaliskorter 105€ / öö
Voodikoht jagatud toas -
saadaval ainult eelregistreerimisega (vähemalt kuu aega ette) EMÜ tudengitele ja grupibroneeringute korral)
30€ / öö

 

 

Broneeringute tegeminestay@rohehostel.ee (kirjadele vastatakse E-R 08.00-17.00).