Prindi see leht

Kohataotlus

Eelisjärjekorras saavad kohapakkumised Eesti Maaülikooli tudengid, töötajad ning seotud isikud. Lisaks saavad grupitaotluse vormis taotluse esitada EMÜ tudengite/töötajate kaaslased. 

Ühiselamul on õigus keelduda pakkumise tegemisest EMÜ-ga mitteseotud isikutele ka vabade kohtade olemasolul.

 

 

Oluline info, mida lugeda enne kohataotluse täitmist:

 

 • Korraga tohib järjekorras olla üks kohataotlus inimese kohta. Kui järjekorras on mitu kohataotlust ühelt inimeselt, kustutame varasema(d) ja jätame alles ainult viimasena esitatu.
 • Kui soovite esitada taotlust mõlemasse ühiselamusse, valige ankeedis oma esimene eelistus. Kui valitud ühiselamus vabu kohti pole, teeme pakkumise teise ühiselamusse.
 • Veenduge, et kõik ankeedis esitatud andmed on õiged. Valeandmetega ankeedid kustutatakse järjekorrast.
 • Täita tuleb kõik väljad, mis on tähistatud *-ga. 
 • Kohataotluses on võimalik lepingu alguskuupäevaks valida kindlad kuupäevad. Kui soovite lepingut alustada ja sisse kolida mõnel teisel kuupäeval, märkige see avalduse kommentaaride kasti.
 • Lepingu ametlik alguse päev (kohataotlusesse märgitud kuupäev) on varaseim päev, mil üürnik saab tulla üürilepingut allkirjastama ning võtmed kätte. Palume mitte enne lepingu alguskuupäeva ühiselamusse saabuda kuna tuba ei pruugi olla vaba!
 • Kui üürnikul on sõlmitud leping, aga ta saabub ette teatamata ühiselamusse enne lepingu ametlikku alguskuupäeva ning soovib varem sisse kolida, tuleb leping majutusjuhi juures ümber vormistada (lepingu muutmise tasu 10€). Seda on võimalik teha kontori tööajal (Kontori tööajad ja töötajate kontaktid).
 • Kui üürnikul on sõlmitud leping ning ta saabub ette teatamata ühiselamusse enne lepingu ametlikku alguskuupäeva sooviga varem sisse kolida, aga tema tuba pole veel vaba, on tal võimalus ajutiselt üürida tuba Torni hostelis kuni lepingu alguskuupäevani (tasuda on võimalik Torni ühiselamu valvelauas).
 • Kui olete kohapakkumise saanud ning aktsepteerinud, aga soovite siiski kohast loobuda, palume sellest telefoni teel või kirjalikult majutusjuhile või- spetsialistile teada anda, et vältida üüriarve saamist. 
 • Kui soovite jagada tuba/boksi sõbra, pereliikme, abikaasa või elukaaslasega, esitage grupitaotlus. Juhend selleks on kohataotluse esimese lehekülje alumises osas. Kui te ei esita kohe grupitaotlust, ei pruugi hiljem olla võimalik koos pakkumist saada.

  - Kui kaks taotlejat soovivad jagada kahekohalist tuba, peaksid mõlemad valima taotluses variandi "üks koht kahekohalises toas". Nii saab kumbki omale lepingu poolele toale.

  - Kui kaks taotlejat soovivad kumbki omale eraldi magamistuba, mis asuvad samas boksis, tuleks valida variant "kaks kohta kahekohalisest toast". Siis saab kumbki pakkumise eraldi toale.

   
 • Kui sõbral on juba ühiselamus kehtiv üürileping ja soovite temaga samasse tuppa või boksi kokku kolida, siis kirjutage kohataotluse kommentaaride kasti tema nimi ja soovitud toa/boksi number.
  Mis saab edasi peale kohataotluse sisestamist?


 • Peale kohapakkumise sisestamist luuakse teile Kampus konto kasutajanimi ning parool, mis saabub automaatteavitusena meilile. Kampusesse sisse logides on võimalik vaadata oma kohapakkumisi, sõlmitud üürilepinguid, üüriarveid ning teile saadetud teavitusi.
 • Parool ja kasutajanimi aeguvad 5 päeva jooksul peale väljastamist kui nendega pole selle aja jooksul sisse logitud. Peale esimest sisselogimist parool enam ei aegu ning seda on ka võimalik Kampuses muuta. Uue parooli väljastab majutusjuht.
 • Peale kohapakkumise saamist on teil pakkumises kirjas oleva kuupäevani (nädala jooksul) aega see vastu võtta või tagasi lükata. Peale seda pakkumine aegub ning teil ei ole võimalik sama pakkumist aktsepteerida. Kui see juhtub, võtke eraldi ühendust majutusjuhiga, et saada uus pakkumine.
 • Enne pakkumise tagasi lükkamist veenduge, et meil on võimalik teile mõni muu pakkumine teha. 
 • Kui olete pakkumise vastu võtnud, vormistame teile mõne päeva jooksul tagatisraha arve, mis saadetakse meilile. Tagatisraha tasumise kuupäev on märgitud arvel (tagatisraha tuleb tasuda hiljemalt lepingu alguse päevaks).
 • Peale lepingu sõlmimist saadame teie meilile infokirja sissekolimise kohta.


  Kohataotluse ankeeti on võimalik täita SIIN